MOBİL MENÜ

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Stoklarımızda bulunan ürünler hafta içi saat 16:00'dan önce sipariş verildiği takdirde aynı gün akşam yola çıkmakta ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 2 iş günü içinde teslim edilmektedir. Kampanya bitiş süresi belirtilen ürünler, kampanya bitiş tarihinin ardından 7 iş günü içerisinde hazırlanıp size ulaşmak üzere kargoya verilmektedir.Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır.

 

 

armodimobil.com üzerinde satılan ürünlerin garantisi var mı?

Sitemizde yer alan ürünlerin garantileri birlikte gönderilmektedir, Ürün içerisinden garanti belgeleri çıkmamış ise, garanti aranmaz. Ayıplı ve kusurlu ürünler iade koşullarında belirtildiği gibi teslim edildikten sonraki 7 gün içerisinde birebir aynısı ile değiştirilmektedir. Ürününüzün faturasını saklayınız. Ürün kutusu içinde var ise gerekli talimatlar yer almaktadır. Detaylı bilgi için : 0542 307 7843 telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Siparişimi verirken sorunla karşılaşıyorum, ne yapmalıyım?

armodimobil.com üzerinde yapmış olduğunuz işlemlerde karşılaştığınız hataları [email protected]'a e-posta gönderebilir ya da iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz veya 0542 307 7843​⁠​ numaralı telefondan bize ulaşarak bildirebilirsiniz.

 

 

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Siparişinizi tamamladıktan sonraki 12 saat içersinde bize 0542 307 7843​⁠​​⁠​ no'lu hattan ya da [email protected]'dan ulaşarak değişiklik talebinizi iletebilirsiniz. Eğer ürününüz kargoya verilmemiş ise talebiniz değerlendirilmeye alınarak (stok, renk vb.) kısa sürede bilgi verilecektir.

 

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Sipariş iptal isteğinizi, ürününüz kargoya verilmeden önce 0542 307 7843​⁠​ no'lu hattan bize ulaşarak iletebilirsiniz.

 

 

Kargo Takibini Nasıl Yapabilirim?

Satın aldığınız ürünlerin kargo firmasına verilmesinin ardından e-posta adresinize ulaşacak kargo takip kodunu (gönderim kodunu), kargo firmasına (www.araskargo.com.tr) ait internet sayfasına giriş yaparak kullanabilirsiniz.

 

 

 

Ürünü iade etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün fatura üzerinde bulunan  adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle ve iade edilemeyen ürün kapsamında olmadığına emin olarak tüm aksesuarlarıyla ürünü ve faturasını herhangi bir kargo firması ile bize göndermeniz yeterlidir. PTT dahil, Tüm kargo firmaları ile iadeler kabul edilmektedir.

 

İade işleminin geçerliliği için, faturanızın alt kısmındaki iade bölümünü doldurunuz ,iade etmek istediğiniz ürün ile birlikte bize gönderiniz.

 

İADE ADRESİ: Gönderileriniz farklı adreslerden çıkabildiği için iade adresi olarak faturanızın üzerindeki adresi baz alınız.