MOBİL MENÜ

Hakkımızda

ArmodiMobil Kimdir?
Güvenilir E-Ticaret Marketiniz sloganı ile yola çıkan ArmodiMobil trend olan telefon aksesuarları satışı yapmaktadır.
 
ArmodiMobil ünlü moda markalarını Türkiye'nin en şık kılıf tasarımlarını bir çatı altında toplayan yepyeni bir e-ticaret platformudur. 
 
ArmodiMobil e-ticaret  sitesinden yapacağınız alışverişlerinize ait ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz Türk bankaları ile doğrudan, sms güvenlikli 3D veya ssl korumalı şifrelenmiş iletişim güvenlikli altyapısı ile yapmaktadır.
 
Güvenli Alışveriş
 
armodi, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. armodimobil.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. armodimobil.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan SSL sertifikasını alan sitelerden biri olduğu gibi, giriş için veya dolaşım için de SSL ile şifrelenmiş sayfaları tercih edebilirsiniz.
 
 
Kalite ve Orijinallik Garantisi
 
Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçimi aşamasında kontrol edilmektedir. Paketleme aşamasında fiziki kontrol ile hatalı ürün gönderilmemesi için azami dikkat sarfedilmektedir. Satılan Ürünlerin Türkiyedeki tedarikci veya dağıtıcı firma tarafından düzenlemiş dokumanları ile eğer var ise garanti belgeleri ve sertifikaları  orjinal ambalajı içinde tüketicilere ulaştırılmaktadır..
 
 
Üyelerimiz için güvenli alışveriş
 
Üyelerimiz için güvenli alışveriş hizmet anlayışını merkezine koyan armodimobil.com, müşteri hizmetleri aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.
 
armodimobil.com’dan almış olduğunuz ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz 7 gün içinde, değişim isterseniz 14 gün içinde göndermeniz gerekir. Arızalı veya ayıplı ürünlerin iadelerinin kargo masrafları armodimobil.com'a aittir. İade koşulları dahilindeki şartlara uygun olarak İade ettiğiniz ürün için ödemiş olduğunuz tutardan kargo ve diğer giderler kesilerek ödediğiniz miktarı iade olarak alırsınız.